?

Log in

אופי. בת בכירה

  הבת הבכירה שלך בעלת אופי חזק. יכולה להיות עקשנית ואפילו לדרוש את מה שהיא רוצה. היא קולטת מהר את המהות הפנימית של האנשים שסובבים אותה ויודעת ללחוץ על מקומות חלשים כדי לקבל את הרצוי. צריך ליצור איתה מערכת יחסים של שיתוף פעולה, לדבר איתה בגובה עיניים, להביע אהבה וכבוד כאילו היא  חברה שלך. יכול להיות שאת כבר רואה (אם לא, אז בטח תראי בהמשך) שהיא מאוד חכמה, מלאת מרץ וכוחות חיים.

     

!היי! נעים להכיר אתכם


להגדלה תלחצו על התמונה

 

צליל בונה את החומר

  לפי דעתי, צליל הוא המרכיב הבלתי-נפרד מן האנרגיות שסובבות אותנו ואפשר להגיד כי הוא בעצם בונה את החומר, ובסופו של דבר משפיע על חיינו. תנסו לבטא את השם של בן אדם אפילו קצת לא נכון ותראו או תרגישו שהוא מרגיש אי-נוחות מסוימת עם זה או אפילו יתקן אותכם. אם זה נכון, אז כל צליל הוא ייחודי וחשוב מאוד.

 

אותיות הסופיות אינן אותיות נפרדות אלא רק תצורה. כמו אותיות גדולות בתחילת מלה באנגלית.
 
  נורית, תודה רבה. עכשיו אני מבין יותר. בעצם, את צודקת. הרי האותיות הסופיות לא משנות את מנגינת השם וכל מלה אחרת. לכן אין שום סיבה להתייחס אליהן כאל אותיות אחרות, השונות מאותן אותיות שנגיד מתחילות את השם למשל.
 
מאוד עניין אותי האופן שבו התייחסת לצלילים. אני יודעת ומרגישה שלצלילים וקולות יש אפקט חשוב בחיים שלנו.
    
  לדעתי, האות היא משנית והצליל הוא החשוב ביותר. למה? העולם שלנו מורכב מאנרגיות, ויבראציות מסוימות. ומהו המנוע של הויבראציות? צלילים. כידוע, לפני המון שנים כתב עוד לא היה קיים אבל למרות זאת בני אנוש תיקשרו זה עם זה בעזרת הצלילים. ולמה הם לא פעלו להיפך: קודם התכתבו ביניהם ואחר כך התחילו להמציא כל מיני צלילים שלדעתם מתאימים לאות כזו או אחרת? מכיוון שקודם הייתה מלה. והמלה הייתה נשמעת אלא לא כתובה. אנשים הרגישו את הצלילים ובנו אלף-בית המתאים לצלילים הללו. או שאלוהים נתן לאנשים אלף-בית. אבל איך הוא יצר אותו? לא נראה לי כי הוא כתב אותו. אני חושב שהוא אמר בקול רם את הצלילים ועוצמתו האנרגטית, האלוהית יצרה את הציורים, תמונות, צורות שמבטאים את היסוד העיקרי – צלילים. כלומר, כמו שמספרים רק מסמלים את האותיות, ככה גם אותיות הן רק סמל ויזואלי של הצלילים. אנחנו לא יכולים להרגיש ולבטא את כל האנרגיות והצלילים שסובבים אותנו, אזי אנו משתמשים בסמלים חד-משמעיים וברורים לכולם, על מנת לתקשר, להביא מסר, מידע, לבטא את ההרגשות ומחשבות. זאת אומרת, היסוד העיקרי הוא צליל. לכן כל צליל חשוב מאוד, כי הוא יוצר את המציאות שלנו.שם של אדם הוא מוסיקת נשמתו, – המהות האנרגטית, האלוהית שלו. אפשר לעשות ניסיון: לצעוק בקול רם כל מיני צלילים ולנסות להרגיש משהו. כל צליל מביא הרגשה אחרת, נכון?
 בסופו של דבר, מספרים מסבירים את מהות האנרגיות הטמונות בשמות שלנו. והאנרגיות מיוצרות על-ידי הצלילים, ככה אני חושב.

 

?האם נומרולוגיה מדויקת

ראשית אני מבקשת לשאול אותך רוסלן שאלה – מסקרן אותי לדעת האם נותח פעם שמך, מבחינה נומרולוגית? האם זה היה מדויק?

 

  כן, ניתחתי את שמי המלא גם בצורה המקורית (הכתוב ברוסית) וגם את גרסתו העברית. ראשית, רוצה לציין כי על פי נומרולוגיה הנתונים העיקריים והמלאים ביותר שמבטאים את בסיס האישיות, נובעים מן השם המלא המופיע בתעודת לידתו של האדם, הכתוב בשפת האם שלו לפי סדר אותיות המקובל באותה תקופה ומדינה שאיש נולד בה. וחייב להגיד שתוצאות החישובים מדויקות ביותר.  

  אומנם, בנוסף לשם המלא קיימים עוד המון שמות נוספים (משמות חיבה עד שם חדש אחרי הנישואין של האישה למשל). השפעתם היא גם משמעותית אבל הבסיס העיקרי נשאר בשם המלא שיורש בן אדם בעקבות לידתו. אני רואה את שמי המלא הכתוב בעברית כעוד שם נוסף אחד, עוד פן אחד של אישיותי. הרי אישיות אנושית היא רב-צדדית וכל שם נוסף מביא לנו אפשרויות התפתחות נוספות שמעשירות את היכולות שלנו הבאות מן הלידה.

  מה שהדהים אותי בניתוח שם עברי – הוא כולל כמה מספרים שיש לי הודות לשמי המקורי (ברוסית) ואפילו אחד שנובע מן התאריך לידתי. המספרים נמצאים במקומות שונים מן המקור ולכן השפעתם ותפקידם קצת שונים אבל בכל זאת, עצם העובדה שהם חוזרים על עצמם... ועוד יותר מעניין שכאשר אני מחבר את המספר הנובע מתאריך לידה עם המספר שמגיע מן השם העברי שלי, בסופו של דבר יוצא אותו המספר הסופי שאני מקבל בעקבות אותן פעולות עם תאריך לידתי ושמי המלא ברוסית! כלומר, למרות הבדלים מסוימים פה ושם, סך הכל יוצא אותו דבר! וההבדלים הנ"ל הם האפשרויות התפתחות הנוספות שנזכרתי קודם.

 

בהנחה שזה היה מדויק יש להבנתי, על פניו, שתי אפשרויות. האחת – הנומרולוגיה בהחלט יכולה לדייק בניתוח שהיא עושה למספרים והאפשרות השנייה היא – הנומרולוג הוא זה בעל האבחנה ויכולת אינטרפרטציה ואינטואיציה גבוהות. אולי הוא נעזר בנומרולוגיה כדי לתעל את היכולות שלו בצורה "מסודרת". כך או אחרת מדובר כאן בפוטנציאל גם של הכלי וגם של מפעילו כמובן.

 

  לדעתי, שתיהן מן האפשרויות שאת מציעה נכונות. גם נומרולוגיה היא כלי אבחון די מדויק וגם הכול תלוי ביכולת המקצועית והטבעית של נומרולוג עצמו להבין ולפענח, לפרש את המידע שהוא מקבל בעזרת הניתוח הנומרולוגי. הרי בסופו של דבר, מספרים ומשמעותם קיימים ללא תלות בצורת השימוש בהם. אבל רק שילובם הנכון לתמונה אחת שלמה מביא תוצאות נכונות. ופה כמובן אישיותו של נומרולוג מאוד חשובה.  

 

!שנת 2008 טובה


להגדלה תלחצו על התמונה

 

 
להגדלה תלחצו על התמונה

Profile

harmony_kids_il
רוסלן בסקרובני

Latest Month

February 2008
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829